Amaru a já

Amaru je posvátný had, který propojuje Nebe a Zemi.

Cítím se být inspirována tímto hadem. Narodila jsem se v roce ohnivého hada a nejvíc mě baví spojovat Zemi a Nebe.

Země je pro mě všechno, co tady prostě Je, co se děje, otiskuje do hmoty, hmota, Duše, emoce, žena.

Nebe je v mém vnímání všechno, co je za hmotou, a také před ní, příčiny, myšlenky, postoje, myšlenkové struktury a modely, které tvarují hmotu. Je to „mozek“, racio, muž.

Miluji, když dojde ke spojení a my se poznáváme jako tvůrčí bytost zodpovědná za svůj život. Když se spojí příčiny a následky, myšlenky a emoce propojí s hmotou, poznáváme zázrak tvoření. A tím se zabývám úplně nejvíce, ve své práci i ve svém životě…

Věnuji se poznávání životních souvislostí a zákonitostí již 20 let. Za tu dobu jsem poznala mnoho různých přístupů k životu i duchovnímu růstu. Všechny byly svým způsobem krásné a bez nich bych nebyla tak spokojená a naplněná jako nyní.

Ale nejvíce z mých učitelů mě ovlivnila Zdeňka Jordánová, která mi řekla, že mám volbu, ale moje volba sebou nese zodpovědnost a rozhodnutí. Musím převzít zodpovědnost za sebe a rozhodnout se Žít, radostný a naplněný život. A to pro mě mj. znamenalo, že dělám tuto práci, která byla od malička mým snem, že každý den dělám vše proto, abych se cítila dobře, a že postupně měním věci, které mi v mém životě nevyhovují.

Protože nejvyšším úkolem
každé lidské bytosti tady na Zemi
je Být šťastný.