Když končí zima

Končí zima, období, kdy jsme zachumlaní ve svých pelíšcích, ve svých vnitřních světech a sníme o tom, co budeme dělat, zima ukončí svou vládu. A nyní je čas vykročit do vnějšího světa a realizovat své nápady.

Pokud již víte, co chcete, jděte do toho teď. Je čas. Všechno kolem nás vybízí, a jestli dokážeme slyšet a vidět tyto výzvy v sobě i kolem sebe, usnadníme si hodně moc věcí. Je to jako když sněženka uchopí energii prvních paprsku slunce a jde za ní. Uposlechne výzvu a následuje ji, ve správný čas. Příroda k nám takto mluví, vybízí nás, abychom byli jako ta sněženka. Jestli máte právě teď pocit, že byste chtěli něco ve svém životě posunout dál, udělejte to. Pokud to uděláte teď, uvidíte, jaké plody budete v létě či na podzim sklízet. Hojné a sladké. Pokud se teď rozhodnete přijmout výzvu slunečních paprsků, které máte uvnitř sebe, začněte dělat změny, neodkládejte věci a rozhodnutí.

Máte v záměru dobře se cítit? Začněte hned. Zeptejte se sami sebe, co pro sebe můžete udělat nejlepšího a dejte se do toho – věnujte se tomu, co máte rádi, komunikujte ve svých vztazích, upravte svou váhu, lépe se stravujte, sportujte, nakreslete obraz, napište knihu, změňte účes….

Mo